אישור בודק שכר מוסמך למשרד העבודה

אם קיבלתם פניה ממשרד העבודה הכוללת דרישה להצגת אישור של בודק שכר מוסמך – אתם קרוב לוודאי נמצאים תחת בדיקה. מדובר בחקירה לכל דבר ועניין, שהשלכותיה עלולות להיות קשות ולגרור קנסות ועיצומים עד כדי מאות אלפי שקלים!

משרד עו”ד בלאו אהרן-מועלם כולל בודקי שכר מוסמכים העובדים לצד עורכי דין המתמחים ספציפית בייצוג מעסיקים מול משרד העבודה.

שירותי בודק שכר מוסמך

משרדנו מעניק את השירותים הבאים:

  • שירות בודק שכר מוסמך לעסקים מכל סוג, כולל חברות בע”מ, ארגונים ומייצגים (משרדי רואי חשבון ויועצי מס, משרדי הנה”ח ומשרדי עורכי דין) 
  • אישור בודק שכר מוסמך המפרט את תיקון הליקויים בארגון בהתאם לדרישות החוק 
  • סיוע מקצועי בהכנת תצהיר מנהלים 
  • ליווי לפני ובמהלך חקירה של משרד העבודה 
  • ייצוג משפטי מול משרד העבודה וליווי מלא בכל שלבי הבדיקה והחקירה של הרשויות מתוך מטרה להפחית או לבטל את העיצומים והקנסות, כולל התראות מינהליות 
  • יצירת מנגנון הגנה של בדיקה פנימית על פי החוק וכמובן הגשת אישור בודק שכר מוסמך לגבי ביצוע הבדיקה הזו

אתם על הכוונת של משרד העבודה

מעסיקים יקרים, הרשו לנו להציג לכם את המציאות העגומה כפי שהיא, ללא כחל וסרק: החוק הוא נגדכם. חוקי העבודה בישראל שנחקקו לפני עשורים מגינים על העובדים מפני המעסיקים.
הכוונה המקורית כמובן מבורכת, אבל בפועל חוקים אלה מנוצלים באופן לא מידתי על-ידי גורמים שונים (כמו למשל עובדים שפוטרו או אפילו עסקים מתחרים…) והופכים בידי המדינה לכלי יעיל למילוי הקופה על-חשבון המעסיקים. בפועל, עשרות-אלפי עסקים כמו שלכם נמצאים תחת חקירה ונדרשים לשלם עיצומים כבדים.

עיצומים וקנסות כבדים בגין הפרות פעוטות

היות ושיטת החישוב היא 50,000 ש”ח עבור כל הפרה והפרה (למשל איחור של יום אחד בתשלומי הפנסיה) – בצבירה רטרואקטיבית של שנים לאחור וכפול מספר העובדים – גובה הקנסות מגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים, ונדגיש שמדובר צו מינהלי ללא יכולת לערער! 

בודק שכר מוסמך המתוגבר על-ידי צוות עורכי-דין מומחים בייצוג מעסיקים

זקוקים לבודק שכר מוסמך? אנחנו שמחים לבשר שצוות משרד עו”ד בלאו אהרן-מועלם כולל בודקי שכר מוסמכים לצד עורכי דין המתמחים ספציפית בייצוג מעסיקים מול משרד העבודה. אין עוד צוות כזה בישראל – הן מבחינת ההרכב המקצועי והן מבחינת הניסיון והמומחיות הממוקדת שלנו בדיוק בנושא הזה. יש לנו הצלחות מוכחות של הקטנה משמעותית ואף ביטול(!) עיצומים וקנסות כבדים שהוטלו על עסקים כרעם ביום בהיר וטלטלו את עולמם – ולשמחתנו הרבה הצלחנו לחלץ אותם מן הבור העמוק שבתוכו הם מצאו את עצמם.

פנו אלינו עכשיו והימנעו מנזק גדול

אם כבר קיבלתם מכתב מעובד לשעבר או ממפקח של משרד העבודה – אל תתמהמה. אסור לכם ״לראות מה יקרה״ ולתת לדברים להסתבך עוד יותר… צרו איתנו קשר עכשיו ונעמיד לרשותכם את הצוות המנצח להתמודדות מול חקירה של משרד העבודה!