ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה

מעסיקים רבים ומוערכים מוצאים את עצמם יום אחד במצב בו הם מקבלים כתב תביעה ממשרד העבודה.

מקרה שכיח שיכול להוביל לתביעה שכזו, הוא מקרה בו מתבצעים פיטורים שלא כחוק. לדוג’: פיטורים של עובדת בהריון, אפילו אם לאותו מעסיק לא הייתה ידיעה על הריונה.

במקרה שכזה עלול להיחשף שם החברה באתר משרד התמ”ת, מה שימנע מהחברה להשתתף במכרזים ציבוריים. שלא לדבר על ההשלכות הכספיות והמוניטין שניזוק.

בעזרת ייצוג אפקטיבי, הכולל שנות ניסיון בתחום לצד חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, ניתן לזכות בתביעה, למזער את הקנס בצורה משמעותית, ואף לבטלו.

למה לבחור דווקא בנו?

 

למה לבחור דווקא בנו?

 עם שנים רבות של ניסיון בתחום דיני העבודה, משרד בלאו, אהרון מועלם ושות’ מייצג מעסיקים כנגד תביעות עובדים בכל הערכאות המשפטיות בתחום דיני העבודה ויחסי העבודה, ואף בהליכים מול הממונה על עבודת נשים בתמ”ת.

כמו כן, אנו מייצגים מעסיקים בכל הליכי גישור ובוררות.

לפני הכל, חשוב לציין כי אנו מאמינים בתוכנית מניעתית, שמסייעת ללקוחותינו להימנע מתביעות, עיצומים וקנסות: תוכנית אפס – תוכנית מניעתית המעניקה הגנה אישית של דירקטורים ומנכ”לים, על ידי השגת מספר פרמטרים:

  • אפס חשיפה לתביעות
  • אפס עובדים מתוסכלים
  • אפס קנסות
  • ביטול והפחתה של עיצומי משרד העבודה
  • הגנה מפני אחריות אישית לעובדי קבלנים
  • חסכון בזמן ומניעת כאב ראש

כמו כן, תכנית האפס מתייחסת למספר צדדים נוספים:

זכויות וחובות בעת העסקת עובדים זרים, ייצוג מעסיקים בנוגע להיתרים לפיטורין נשים בהריון, ייצוג מעסיקים בפני ממונה על חוק חיילים משוחררים, וייצוג המעסיק כממונה מניעת הטרדות מיניות במקום העבודה.

במידה וכבר נקלעתם למצב של תביעה או קנס, אנו נדאג לייצג אתכם להקלה משמעותית ובמידת האפשר, נייצג אתכם בצורה היעילה ביותר לביטול הקנסות והעונשים.

כמו כן, ברשותנו התמחות נוספת: ייצוג מעסיקים בהליכי גישור ובוררויות. בעת מצבי סכסוך וחוסר הסכמה בין מעסיקים, אנו במשרד בלאו, אהרון מועלם ושות נסייע לכם בייצוג מקצועי, אישי ובעל חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה שתפתור את המצב הקיים.